Choroby dýchacího ústrojí

Onemocnění nosní dutiny, vedlejších nosních dutin, nosohltanu, hrtanu, průdušnice, průdušek a plic

Horké léto je pro vznik onemocnění dýchacích cest paradoxně rizikovější, než třeskutá zima. Letní chřipky, jak se letnímu nachlazení laicky říká, ve skutečnosti ale nejsou způsobeny chřipkovými viry, protože ty přicházejí až v zimě a způsobují obávané epidemie. Přesto tyto letní nemoci z nachlazení ..
  Je mi 69 let, prodělal jsem oboustranný zápal plic nyní má potíže při dýchání, každý nádech mě zabolí, jako když mám naražená žebra. Může se jednat o srůsty a pokud ano, jak postupovat dál s léčbou, když mám bolesti na hrudi.
nachlazení a léčba virózy
Léčba virózy.  Není to tak dávno, co mi kolega doporučil na kašel a bolení v krku  antibiotický, volně dostupně sprej, k léčbě horních cest dýchacích.  Tvrdil, že léčba virózy bude do tří dnů za mnou. Znáte to.  Ne, vždy si můžete  na tři čtyři dny lehnout doma a užívat cibuli a horký čaj. Zvlášť, k ..
divka-astma-inhalator
Respirační infekce potká v dětství snad každé dítě. Co se stane, pokud respirační infekce udeří  u novorozenců a dětí do jednoho roku?  Nedávná studie výzkumu respirační infekce publikovaná v americkém časopise American Journal of Epidemiology, dokládá, že u dětí, které v raném věku prodělaly infekč ..