Choroby kožní

Mohou postihnout malý okrsek kůže, nebo celý povrch těla, může jít o malý kosmetický problém, nebo o život ohrožující chorobu. Historicky se ke kožním chorobám řadí i nemoci přenášené pohlavním stykem (venerologické).

krásné vlasy
Krásné vlasy, víte jak na ně?  Vždy je to o zdraví vlasové pokožky.  Je i vaším snem bohatá hříva nadýchaných vlasů? Někdy je cesta náročnější, jindy stačí velmi málo. Pojďme krok po kroku a řekněme si, jak na to. Nejde přitom jen o mytí, péče o vlasy by měla být komplexní. Důležité je, nepečovat po ..
Můj tchán (68 let) je po mozkové mrtvici částečně ochrnutý (cca před 15cti lety) a diabetik, užívá spoustu léků a dlouhodobě (více než rok) trpí silnou svědivou vyrážkou a to po celém těle (svědění rozškrabuje si to až do krve!), doktor situaci nijak neřeší (následuje výčet léků).
Jak na pocení u dítěte. Jak je možné zmírnit nadměrné pocení u dětí, věk 10 let? Syn je silnější postavy. Deodoranty jsou pro děti nevhodné.
Dobrý den, je mi 27 let a v posledních dnech mě trápí svědění a lehké popichování na zádech, nejprve to jsou jak jehličky a poté nepříjemné a až bolestivé svědění. Už jsem zkusila vyměnit sprchový gel i oblečení a prací prášek, ale nic z toho nepomohlo. Tak už nevím, co mám dělat. Trvání to má vždy ..