Choroby močopohlavního ústrojí

Onemocnění ledvin, močových cest, močového měchýře, vaječníků, vejcovodů, dělohy, pochvy, zevního genitálu, varlat, chámovodů, prostaty, penisu

infekce močových cest
Pálení močových cest? Přichází plíživě a nenápadně – v několika hodinách se ale mění v bolestivou a nebezpečnou hrozbu. Infekci močových cest minimálně jednou v životě dostane přes 2,5 miliónu současně žijících českých žen, 15% z nich dokonce opakovaně. V extrémních případech končí se záněty l ..
intersticiální cystitida, žena míří na toaletu
Německá společnost bene-Arzneimittel získala pro svůj lék pentosan polysulfát na intersticiální cystitidu status sirotčího léčiva pro celou Evropskou unii.
opilá žena
V návaznosti na prázdninový příspěvěk o alkoholu nám firma SANEP jako na zavolanou dodala  výsledky průzkumu závislosti českých lidí na alkoholu. Téměř desetina Čechů přiznává závislost na alkoholu, patrný je i nárůst alkoholismu u dětí.  Alkohol pak pravidelně konzumuje a připouští  závislost v sou ..
Je mi 18 let. Mám bílý až nažloutlý výtok každý den, při sexu mě bolí v podbřišku až vystřelující ke konečníku. Co by to mohlo být ? Prosím poraďte mi. Děkuji