Těhotenství

Těhotenství, porod, šestinedělí, laktace

Může za problémy s otěhotněním strava či sex ve špatný čas?
Několikaměsíční bezvýsledná snaha o otěhotnění může vyvolat pochybnosti a hledání viníka. Snaha o rozšíření rodiny se tak může stát psychicky velmi náročnou a vyčerpávající. Ještě než začnete panikařit a myslet na pomoc v podobě umělého oplodnění, je vhodné vyzkoušet několik změn v každodenní rutině ..
antikoncepci ano
Hormonální antikoncepce dále už jen (HA) je v současné době nejúčinnější metodou ochrany proti nechtěnému otěhotnění. Kombinovaná HA je složena ze dvou skupin ženských hormonů, a to gestagenů a estrogenů zastoupených v různé koncentraci. Každá skupina koncentrací estrogenu; od 95% estrogenová antiko ..
nikdy antikoncepci
  Hormonální antikoncepce, dále už jen (HA),  patří v dnes ve vyspělých zemích k nejmodernější a nejužívanější ochraně proti nechtěnému otěhotnění. Kombinovaná HA je složena ze dvou skupin ženských hormonů, a to gestagenů a estrogenů zastoupených v různé koncentraci. Každá skupina koncentrací e ..
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, budou to dva roky, co spím s přítelem a nemám antikoncepci. Za tu dobu jsem neotěhotněla. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli zajit na nějakou kliniku nebo nad tím tolik nepřemýšlet a nechat tomu čas. Je mi 25, vím, že to ještě není moc, ale i tak bych ráda věděla, na ..