Těhotenství

Těhotenství, porod, šestinedělí, laktace

antikoncepci ano
Hormonální antikoncepce dále už jen (HA) je v současné době nejúčinnější metodou ochrany proti nechtěnému otěhotnění. Kombinovaná HA je složena ze dvou skupin ženských hormonů, a to gestagenů a estrogenů zastoupených v různé koncentraci. Každá skupina koncentrací estrogenu; od 95% estrogenová antiko ..
nikdy antikoncepci
  Hormonální antikoncepce, dále už jen (HA),  patří v dnes ve vyspělých zemích k nejmodernější a nejužívanější ochraně proti nechtěnému otěhotnění. Kombinovaná HA je složena ze dvou skupin ženských hormonů, a to gestagenů a estrogenů zastoupených v různé koncentraci. Každá skupina koncentrací e ..
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, budou to dva roky, co spím s přítelem a nemám antikoncepci. Za tu dobu jsem neotěhotněla. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli zajit na nějakou kliniku nebo nad tím tolik nepřemýšlet a nechat tomu čas. Je mi 25, vím, že to ještě není moc, ale i tak bych ráda věděla, na ..
Beru antikoncepci asi 6 let, doktorka mi zjistila sníženou funkci štítné žlázy, ale řekla mi, že je to způsobené hormonální antikoncepcí a dál to neřešila. Ale už dlouhou dobu mi nadměrně vypadávají vlasy, dříve jsem si toho nevšímala, ale teď už to na nich začíná být hodně vidět (mám jich ani ne pů ..