Plánované rodičovství

Uvažujete o miminku a chcete otěhotnět? Chcete si otěhotnění naplánovat, být zdravá a připravená na těhotenství? Zbrusu nová kniha renomovaného českého autora, MUDr. Stanislava Trči, CSc., vám přináší spolehlivé rady.

Seznámí vás s aktivitami, které je rozumné včas naplánovat, jak si máte počínat v případě, že se otěhotnění nedaří. Upozorňuje na nebezpečí kouření, obezity, stresu, pití alkoholických nápojů, užívání drog apod. Obsahuje podrobný návod, jak se správně chovat a stravovat v době těhotenství. Přejeme vám hodně štěstí a spoustu radostí s vašimi potomky.

O autorovi:
MUDr. Stanislav Trča, CSc., se narodil v jižních Čechách. Do gymnázia chodil v Písku. Promoval na Fakultě Všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Po promoci pracoval jako lékař chirurgického oddělení Okresní nemocnice Mělník. Po třech letech nastoupil na gynekologicko-porodnickou kliniku v Praze, kde pracoval zpočátku jako sekundární lékař, později jako odborný asistent. Kromě odborné lékařské práce přednášel studentům. Složil atestaci I. a II. stupně z gynekologie a porodnictví.
Od roku 1973 kandidát lékařských věd (CSc.). Publikoval přes 40 odborných článků v domácích i zahraničních lékařských časopisech. Přednášel na několika celostátních lékařských sjezdech a také na zahraničních kongresech ve Vídni, Varšavě a Berlíně. Napsal několik populárně odborných knih, z nichž některé byly přeloženy do cizích jazyků.

GRADA 2009, 160 stran, 199 Kč

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.