STÉRIMAR bébé na ucpaný nos – 100% přírodní sprej pro miminka

S narozením potomka, zejména toho prvního, se společně s radostnou vlnou euforie vzápětí dostavuje i silný smysl pro zodpovědnost, pocit, že to malé stvoření musíte stůj co stůj ochránit od všeho zlého. Říká se malé děti – malé starosti, velké děti – velké starosti. Nesčetněkrát potvrzená pravda!

Jenže když přijde první rýma a váš andílek se promění v rozmrzelého křiklouna a kvůli ucpanému nosánku se dostatečně nenají, v klidu nevyspí, máte po klidu a na světě pořádný problém. Odsávačka hlenů se stává nepostradatelnou pomůckou a vy si přejete, aby se vše co nejdříve vrátilo do normálních kolejí.

Řešením může být STÉRIMAR ®bébé na ucpaný nos, 100%  přírodní sprej na bázi roztoku mořské vody, který byl speciálně vyvinut pro citlivé dětské nosní sliznice. Přináší úlevu nejen při běžném nachlazení, ale i při zánětu nosohltanu, alergické rýmě nebo zánětu vedlejších nosních dutin. Svou schopností omezovat množení bakterií snižuje riziko dalších infekcí nosních dutin. Zároveň přispívá k regeneraci a splasknutí rýmou podrážděné nosní sliznice a také hustý sekret ředí.

STERIMAR bébé na ucpaný nos se doporučuje pro děti od 3 měsíců pro krátkodobé použití při infekčních i alergických rýmách. Poté ho můžete nahradit dalším produktem STÉRIMAR ®bébé. Přípravky jsou k zakoupení pouze v lékárnách a to i bez lékařského předpisu či doporučení lékaře.

STÉRIMAR bébé na ucpaný nos

  • Je vhodný pro děti od 3 měsíců
  • Je přírodní sprej bez nežádoucích vedlejších účinků
  • Uvolňuje nos při rýmě a nachlazení
  • Díky zvýšenému obsahu mědi působí protizánětlivě
  • Má bezpečný aplikátor, speciálně navržený pro malé děti

Více informací samozřejmě naleznete v příbalovém letáku, který si před prvním použitím vždy pečlivě přečtěte.

Čistý nos, spokojený, klidný a hluboký nádech i výdech každému bez rozdílu přeje redakce.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.