rezervace chalup

3 triky, které by měl znát každý pronajímatel chaty nebo chalupy, aby dosáhl o 33% více hostů

Pronajímat chatu nebo chalupu ke krátkodobé rekreaci se stává velmi oblíbeným a častým krokem všech, kteří nejsou schopni svoji nemovitost sami plně využít. Abyste obstáli před konkurencí a v podnikání se vám dařilo, je dobré znát tyto triky.

On-line rezervace hostů

Rezervační systém REZERVACE CHALUP je spolehlivý nástroj, který provede budoucího hosta celým rezervačním procesem automaticky a za Vás. Stačí do něj založit pravidla pronajímání, které jste si Vy sami zvolili a začít tento rezervační systém využívat na webových stránkách Vaší chalupy. Hosté se pak u Vás mohou rezervovat kdykoliv a odkudkoliv, třeba i když Vy spíte.

rezervace chalup

Aktuální kalendář obsazenosti

Pokud Vaši potencionální hosté na internetu vidí, že v určitém termínu máte na chalupě volno a pošlou Vám nejprve poptávku, může se stát, že než na ni stihnete zareagovat, objeví jiné ubytovací zařízení, které lze objednat on-line bez nutnosti nejprve termín poptávat. Stačí třeba jen chvilka a o svého hosta můžete snadno přijít. Rezervační systém REZERVACE CHALUP udrží aktuální kalendář obsazenosti jak ve Vašich webových stránkách, tak i na ubytovacích portálech, kde svoji chalupu k pronájmu nabízíte.

rezervace chalup

Pořádek v rezervacích

Žádné tabulky v počítači ani papírový diář. Doba je moderní a rychlá a na složitosti není čas.
Používat moderní rezervační systém, který přesně pokryje potřeby pronajímatelů chat a chalup, je to pravé. Vše vidíte přehledně na jednom místě a můžete spravovat a upravovat rezervace Vašich hostů, kontrolovat platby za ubytování a mít automaticky aktuální kalendář obsazenosti.

Najdete nás i na Facebooku.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.