Místo pána dostal v Británii výzvu k vyšetření zraku jeho pes

Jistý muž v Británii nemohl věřit svým očím, když poštou došla výzva, aby si nechal vyšetřit zrak. Dopis totiž nebyl adresován jemu, ale jeho psovi Harrymu. Na svých internetových stránkách o tom napsal britský list Daily Mail.

Sedmdesátiletý Rob Fryer z Wilminsteru v jižní Anglii se domníval, že výzva se týká jeho, protože nosí brýle. Nicméně na dopise, v němž firma také nabízela zajímavou slevu Fryerově rodině a přátelům, stálo jméno Harry Fryer. Harry je dvanáctiletý novofundlandský pes. Sice už pociťuje léta, ale vidí pořád dobře, říká jeho pán a dodává, že novofoundlanďani se obvykle dožívají asi deseti let.
Rob Fryer říká, že nejde o první případ, kdy jeho pes Harry dostal dopis. Za několik posledních týdnů mu také přišlo poštou několik reklamních letáků a dokonce i katalog firmy nabízející vše možné od oblečení po nábytek.
Pán chlupatého adresáta si myslí, že Harryho jméno se omylem dostalo do databáze, z níž čerpá několik desítek britských firem. „To, že mají správně jeho jméno i pohlaví, je naprosto úžasné,“ říká důchodce. „Teď, když je jeho jméno někde v databázi, jsem zvědavý, jaké další nabídky mu přijdou,“ dodává. Příště podle něho dostane třeba formulář žádosti o vystavení kreditní karty.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.