Pilulka z afrického stromu má údajně léčit trable lásky

Rakouská farmaceutická firma uvádí na trh v podobě pilulky údajně zázračný lék na všechny trable lásky. Jde o výtažek získávaný z exotických plodů stromu, který roste na Pobřeží slonoviny. Informovala o tom agentura ANSA s odvoláním na rakouský list Kronem Zeitung.

Těm, kdo jsou nešťastně zamilováni, jež opustil milovaný člověk nebo je zanedbává, má pomoci pilulka z plodů stromu Griffonia simplicifolia. Alespoň to tvrdí farmaceutická firma Coropharm z korutanského Villachu, která ji uvádí na trh.

V Africe jsou účinky plodů tohoto stromu známy a využívány již po staletí. Nyní si mohou její účinek zkusit i Evropané. Zlomeným srdcím slibuje pilulka Amorex zázraky: působí na chemické přenašeče v mozku (jako hormony) rozbouřené kvůli bolesti a přináší úlevu tomu, kdo ochořel láskou, píše ANSA.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.