Projekt CeskaMedicina.cz pro laiky i odborníky

Novým partnerem našich stránek v oblasti zdraví a zdravotnictví se stává portál www.CeskaMedicina.cz (v anglické verzi www.CzechMedical.com), který slouží laikům, lékařům tak i pro komerčním subjektům k lepší orientaci v portfoliu českých zdravotnických, farmaceutických a laboratorních společností.

Www.CeskaMedicina.cz, nejen databáze! Podpora, poradenství, propagace pro české výrobce a distributory z oblastí medicíny, farmacie, laboratoří a healthcare.

Snadno najdete, co potřebujete do své kliniky, nemocnic, laboratoří.

Kdo jsme a co je naším cílem?

Společnost Arabesque s.r.o. se transformovala do právní formy v roce 2004 na základě předchozích dlouholetých zkušeností svých zakladatelů, rozsáhlých aktivit a úspěšných misí v oblasti obchodní a kulturní v tuzemsku a zahraničí.

Začátkem roku 2009 došlo ke změně názvu společnosti Arabesque s.r.o. na společnost ESENTA s.r.o.

Obchodní aktivity

Díky mnohaletým bohatým zkušenostem, provedených průzkumů a analýz, se společnost zacílila na obchod s farmaceutickým materiálem a medicínskými a laboratorními přístroji. Soustředí se především na zahraniční obchod s důrazem vývozu těchto českých výrobků na zahraniční trhy.

Společnost se účastní v oblasti farmacie, medicíny a zdravotnictví významných mezinárodních veletrhů a výstav, konferencí a přednášek.

Zabývá se taktéž logistikou, registrací produktů a firem na zahraničním trhu aj.

Významných úspěchů dosahuje především na trzích Středního Východu díky vynikajícím obchodním i osobním kontaktům a podrobné znalosti specifik arabského a perského trhu.

O projektu CzechMedical.com

Nyní je zde možnost se podílet na unikátním projektu společnosti ESENTA  www.CzechMedical.com. Tento projekt je znám mezi medicínskými společnostmi od roku 2006.

Společnost ESENTA s.r.o. Vám předkládá také možnost využití svých cenných kontaktů na světovém trhu medicíny a farmacie.

Jedinečný projekt svého druhu sdružuje významné výrobce a distributory z oblasti:

  • medicíny, farmacie, laboratorní techniky, stomatologie

  • dále z oblasti služeb

  • lázeňství, health care, zdravé výživy, alternativní medicíny aj.

Tento web slouží k prezentaci českých výrobců a distributorů z oboru farmacie, medicíny a laboratorního vybavení. V tomto zcela ojedinělém projektu nabízíme výrobcům prezentaci jejich firmy a sortimentu  ve tříjazyčné mutaci: česky, anglicky a arabsky, což je vysoce efektivní pro snazší spolupráci při uzavírání mezinárodního obchodu.

Pro členy projektu CzechMedical.com je na webových stránkách k dispozici pravidelně aktualizovaný kalendář akcí, rubrika novinek, VIP sekce, která v sobě skrývá širokou databázi kontaktů na naše zahraniční obchodní partnery z farmaceutických veletrhů z celého světa. A mnoho dalšího.

Přehledná databáze Vám přináší nové možnosti rozšíření Vašich obchodních aktivit, zjednoduší, urychlí a zefektivní expanzi Vaší společnosti na zahraniční trhy a upevní vaši pozici na trhu tuzemském.

Portál www.CzechMedical.com v anglické verzi a www.CeskaMedicina.cz v české verzi slouží jak pro laika, lékaře tak i pro komerční zájem jedince se lépe orientovat v portfoliu českých zdravotnických, farmaceutických a laboratorních firem. Tento portál je taktéž optimalizován v arabské jazykové mutaci.

Tištěná propagace Vaší firmy

Mimo jiné aktivity společnost Esenta s.r.o. připravuje tištěný katalog českých výrobců a distributorů z oblastí medicíny, farmacie, stomatologie, laboratorního vybavení, kosmetiky, lázeňství a alternativní medicíny, který je určený výhradně zahraničním klientům v anglickém a arabském jazyce.  

Šestý ročník anglicko-arabského katalogu CZECH MEDICAL & PHARMACEUTICAL PRODUCTION 2010 vychází v 1. polovině roku 2010 v nákladu 7.000 výtisků a je prezentován při obchodních misích v zahraničí a na největších medicínských veletrzích na Blízkém a Středním východě jako je veletrh ARAB HEALTH v Dubaji, Medica Düsseldorf, SYRIAN MEDICARE v Damašku, IRAN MED v Teheránu, Saudi Health Care v Jeddah a mnoho dalších, kterých se osobně účastníme buď jako návštěvníci nebo jako vystavovatelé.

Tištěný katalog slouží jako vizitka českých firem nejen v Asii ale i v Evropě, Severní a Jižní Americe a Africe. Díky anglicko-arabské jazykové mutaci se prezentace firem také dostane do rukou lékařů a odborníků medicíny, farmacie, stomatologie a laboratorní produkce. 

V případě zájmu o navázání spolupráce či získání podrobnějších informací nás prosím kontaktujte.

Pořádání zahraničních veletrhů pro české výrobce a distributory

Ve dnech 11.-14. 5. 2009 jsme se účastnili veletrhu medicíny v Saudské Arábii Health Care Jeddah. Tato výstava probíhá již pátým rokem a my jsme se jí účastnili poprvé. Zde svoje expozice měly převážně firmy z tohoto teritoria.

Již čtvrtým rokem se účastníme společně s našimi klienty prestižního veletrhu IRAN MED, který se konal 11.-14. červena 2009 v Teheránu. Více informací o tomto veletrhu naleznete www.iranmedonline.com. Jedná se o velkou medicínskou výstavu rozdělenou zhruba do osmi jednotlivých pavilonů.

Již šestým rokem rozvíjíme naši aktivní spolupráci se zahraničními klienty i díky veletrhu Syrian MEDICARE se zaměřením především na lékařské, farmaceutické, zubařské a laboratorní vybavení a nemocniční služby. Tento veletrh se konal 18.-21. 6. 2009 v Damašku.
Podívejte se na oficiální stránky veletrhu Syrian Medicare www.syrianmedicare.com.

Šestým rokem také organizujeme pro naše české klienty možnost prezentovat své výrobky a získat mnoho cenných kontaktů přímo v Dubaji na vysoce prestižním veletrhu ARABHEALTH 2010. Již teď vrcholí přípravy na další ročník, který se koná 25.-28. ledna 2010.

Na výše uvedené veletrhy se chystáme i v roce 2010. Pro více informací sledujte rubriku Novinky, Kalendář akcí nebo nás neváhejte kontaktovat.

Všechny tyto aktivity jsou jednou z mnoha zvýhodněných služeb pro registrované firmy na našich nově obnovených webových stránkách CzechMedical.com, jejichž nová tvář je spuštěna od června 2009.

Nyní můžete být i Vy úspěšnější a expandovat na zahraniční trhy!

Kontakt:

Ondřej Zavadil CEO Esenta s.r.o.
Dušan Kajnar Project Manager

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.