Registrace do porodnice v Praze Podolí přes internet

Přední česká porodnice, Ústav pro péči o matku a dítě v pražském Podolí, zavádí v těchto dnech v souladu s přáním svých klientů elektronickou registraci budoucích maminek k porodu. Jednoduchý registrační formulář budou ženy moci vyplnit přímo na internetových stránkách porodnice www.upmd.cz v klidu a pohodlí svého domova. Jedná se o další opatření, jímž chce známá porodnice zlepšit kvalitu péče a komfort pro své těhotné pacientky.

Rodičky budou mít od 2. dubna 2013 přístup ke službám porodnice bez čekání v nekonečných frontách. Díky internetovému formuláři navíc získají okamžitý přehled o volných termínech. „Náš ústav s dlouholetou tradicí poskytování zdravotní péče na nejvyšší úrovni neustále zkvalitňuje služby pro maminky a jejich děti podle nejmodernějších trendů ve zdravotnictví,“ říká k zavedení registrace ředitel ústavu Doc. MUDr. Jaroslav Feyereisl, CSc., a dodává: „Jen v loňském roce u nás proběhlo asi 5200 porodů a narodilo se více než 5300 dětí. Elektronická registrace je jedním z kroků, jak můžeme při rostoucí poptávce zajistit co nejkvalitnější péči. Věříme, že díky novému způsobu registrace u nás maminky budou mnohem spokojenější.“

K porodu v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí se mohou zaregistrovat všechny nastávající maminky bez ohledu na své bydliště, a to po ukončeném 14. týdnu těhotenství. Na jeden den porodu se může registrovat až 12 klientek, přičemž elektronická registrace probíhá i o víkendu.

Zájem o služby poskytované ústavem každým rokem výrazně stoupá. Porodnice proto soustavně navyšuje své kapacitní možnosti, aby mohla vyhovět co největšímu počtu zájemkyň o péči na nejvyšší úrovni v České republice. Registrace je pro zajištění bezpečného a klidného průběhu porodu nezbytná. „Na základě registrace přecházejí těhotné ženy od 36. týdne těhotenství pod náš odborný dohled, díky kterému jim zajistíme nejlepší komfort při porodu a také budeme moci předejít různým komplikacím. Nejdůležitějším cílem pro nás je, aby se u nás nastávající maminky cítily v bezpečí,“ uzavírá Jaroslav Feyereisl.

Registrační formulář a další důležité informace jsou dostupné na webových stránkách www.upmd.cz.

Ústav pro péči o matku a dítě v Praze 4 – Podolí nabízí v rámci České republiky komplexní péči o zdraví žen a novorozenců. V roce 2012 proběhlo na tomto pracovišti 5188 porodů a narodilo se 5358 dětí. Tým špičkových porodníků, gynekologů a neonatologů zajišťuje prostřednictvím nejmodernějších technologií služby nejen pro ženy během těhotenství a porodu v rámci perinatologického centra, ale poskytuje i komplexní a vysoce specializovanou gynekologickou péči. Od roku 2012 zde funguje první vysoce specializované Centrum fetální medicíny v Česku i ve střední Evropě, které umožňuje léčbu plodů s poruchami vývoje a vrozenými vývojovými vadami pomocí operací přímo v těle matky. Více na www.upmd.cz.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.