Řešíme partnerské problémy

Potýkáte se v partnerském vztahu s konflikty? Řešíte nevěru? Je váš partner žárlivý nebo si stále s někým chatuje na internetu? Nezoufejte. Na tyto i další otázky vám spolehlivě odpoví MUDr. Erika Matějková ve své nové publikaci. Vybírá témata, se kterými lidé nejčastěji přicházejí do psychologické poradny.

Snaží se popsat důvody konfliktů, mylné interpretace či iluze, v nichž většina z nás žije. Jak sama říká: „Záměrem této knihy není poučit čtenáře, jak na svého partnera vyzrát či jak se ho s pomocí knihy pokusit změnit. Tato kniha si klade za cíl pomoci porozumět skrytým významům konfliktů; tomu, co nám partner svým – pro nás tak rozčilujícím – chováním chce sdělit.“

O autorce:
MUDr. Mgr. Erika Matějková
Vystudovala FF UK, obor psychologie, a 1. LF UK – atestace v oboru praktický lékař pro dospělé. Absolvovala daseinsanalytický výcvik i supervizi. Od roku 1998 se věnuje psychoterapii ve vlastní soukromé poradně. Zaměřuje se na oblast partnerských problémů, pocitů osobního selhání, úzkostí a poruch příjmu potravy.

GRADA 2009, 144 stran, 169 Kč.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.