Soutěžte o přírodní sirupy Silvanbio proti nachlazení!

K zimnímu období patří neodmyslitelně řada potíží zahrnující nachlazení, rýmu a kašel. Tyto potíže lze řešit dvěma způsoby – buď použitím „chemických“ léčiv anebo přirozenější a jistě lépe snášenou cestou – přírodními produkty.

Také preferujete přírodní produkty, ale na jejich sbírání a přípravu nemáte dostatek času či znalostí? Nebojte se spolehnout na čistě přírodní sirupy Silvanbio určené na nachlazení provázené kašlem, popř. rýmou či únavou. S těmito přírodními pomocníky budou jistě spokojeni i ti nejnáročnější zákazníci. Přírodní sirupy Silvanbio totiž obsahují až 99,9 % extraktů z léčivých bylin, což je nejvyšší podíl u sirupů na českém trhu. Komplex přírodních látek v nich obsažený pohladí podrážděné dýchací cesty, podpoří vykašlávání, ochrání sliznici dýchacích cest a zvýší její odolnost proti virům a bakteriím. V lékárnách jsou vyhledávanými doplňky stravy, které jsou vhodné pro dospělé i děti již od 1 roku. Přírodní extrakty jsou rozpuštěné v chutné brusinkové či malinové šťávě.

Sirupy Silvanbio obsahují speciálně vybrané a mnoha generacemi ověřené byliny a přírodní látky. Například rostlinu Aloe vera, která sice původně pochází z oblastí severní Afriky a Madagaskaru, avšak pro své léčivé účinky je pěstovaná po celém světě. Mezi další léčivé byliny patří Echinacea. Tu využívali již Indiáni ze Severní Ameriky při kašli, bolesti v krku či bolesti zubů. Květ divizny zase účinkuje protizánětlivě na zanícené sliznice dýchacích cest.

Vybrat si můžete ze tří variant sirupů Silvanbio:

Silvanbio Sirup s jitrocelem a materidouskou 250mlSilvanbio Jitrocel & mateřídouška

 • Jitrocel klidní kašel a mírní škrábání v krku při nachlazení.
 • Mateřídouška může přispět k úlevě při kašli a chrapotu.
 • Šťáva z ovoce a lesních plodů.

 

Silvanbio Sirup s lipou a diviznou 250mlSilvanbio Lípa & divizna

 • Lípa může přispět k úlevě od kašle a chrapotu i k lepší obranyschopnosti organismu vůči virům a bakteriím.
 • Divizna napomáhá tišit dráždění v krku a může pomoci zmírnění chrapotu a škrábání v krku.
 • Extrakt z borovicových pupenů může kladně ovlivnit mírnění zánětu v dýchacích cestách.
 • Máta přispívá k přirozené odolnosti proti virům a bakteriím.
 • Šťáva z ovoce a lesních plodů.

Silvanbio Sirup s Aloe a Echinacea 250mlSilvanbio Aloe, echinacea & vitamin C

 • Aloe přispívá k ochraně proti virům a bakteriím.
 • Echinacea podporuje imunitní schopnosti těla, zvláště horních cest dýchacích.
 • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému.
 • Propolis je přírodní včelí produkt.
 • Lipový extrakt působí příznivě na sliznici dýchacích cest, zvlhčuje sliznici při chrapotu.
 • Extrakt z borovicových pupenů může kladně ovlivnit mírnění zánětu v dýchacích cestách.
 • Šťáva z ovoce a lesních plodů.

Varianta sirupu Silvanbio Jitrocel & mateřídouškaLípa & divizna je vhodná pro děti již od 1 roku a dospělé, varianta Aloe, echinacea & vitamin C pro děti od tří let a dospělé.

Nyní máme sirupy Silvanbio připraveny pro tři z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku. Pokud budete mít štěstí, může výhra doputovat právě za Vámi.

Soutěžit můžete do 9. února 2014 ZDE.


Zakoupit sirupy Silvanbio můžete také online v e-shopu na www.lekarna.cz ZDE.

 

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.