Vyšetření na pohlavní nemoci

Dobrý den, mám právo na nějaké vyšetření pohlavních nemocí u gynekologa? Nemyslím si sice, že je to potřeba, ale pro klid bych ho ráda podstoupila.

MUDr. Marta Šimůnková:
Jsem přesvědčena, že dobrý gynekolog, ani praktický lékař vám neodmítnou vyšetření udělat. Je to to samé, jako by vám odmítli vyléčit angínu nebo předepsat antikoncepci.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.