Co na kuří oko?

Každý večer přiložte na kuří oko čerstvě vylisovaný stroužek česneku a příslušné místo oviňte obvazem. Už za dva týdny máte po problému.

Česnek určitě neuškodí. Pokud však chcete být i v noci „sexy“, pak zajděte raději na profesionální pedikúru, kupte si náplast na kuří oka, nebo noste boty, které vás netlačí.

3 komentáře “Co na kuří oko?”

 1. Milena H. 30.12.2014 10:42

  Dřív jsme na to používali takovou tyčinku, tuším, že se to jmenovalo Lapis, a celkem to zabíralo.

 2. Dobrý den, prosím můžete to více vysvětlit, jak postupovat u kuřího oka?
  Jak se má vylisovat česnek? Dát tam tu vylisovanou šťávu?
  Dobře tomu nerozumím.
  Děkuji.

  • Řekla bych, že by se ten česnek měl prolisovat přes takový ten kovový stlačovací lis na česnek, a pak vzniklou „kašičku“ natřít na kuří oko a přelepit/převázat. 🙂

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.