Erotické masáže

Užívat si vzájemnou blízkost, udělat si čas na tělesné doteky, vychutnávat si vzájemné něžnosti a pocit bezpečí, zvýšit erotické napětí a prožívat magické okamžiky – něžná partnerská masáž je úžasná možnost, jak zkoumat tělo vašeho partnera nebo vaší partnerky.

Váš vztah bude intenzivnější a intimnější, vzroste vzájemná důvěra. Objevte společně novou dimenzi smyslnosti!

O autorce:
Lucia A. Fischer
Vystudovala psychologii a etnologii. Na četných cestách se seznámila s technikami masáže u různých kultur. Lucia A. Fischer je matka dvou dětí a v současné době pracuje jako fyzioterapeutka.

GRADA 2009, 120 stran, 299 Kč.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.