masáž srdce

První pomoc – pozvánka do aquaparku

Pět minut – to je chvíle, která při zástavě dechu rozhoduje o životě nebo smrti člověka. Včasná první
pomoc z rukou laika může bližnímu často zachránit život. Jak se zachovat v krizové situaci, poskytnout masáž srdce nebo oživit tonoucího – tyto a další dovednosti si bude moci v sobotu 22. srpna vyzkoušet až několik tisíc návštěvníků aquaparku v pražských Čestlicích. Podpořit je přijdou i známé celebrity.

zachrana_tonoucihoDruhý ročník osvětové akce Víkend první pomoci organizuje pro veřejnost farmaceutická společnost Pfizer ve spolupráci s Českým červeným křížem.

První pomoc si mohou lidé přijít vyzkoušet v sobotu 22. 8. od 12 do 18 hodin do areálu Aquapalace Praha v Čestlicích. Připravena jsou tři stanoviště červeného kříže, ukázky záchrany tonoucího v podání profesionálních záchranářů, dárky i soutěže pro děti.

Odpolednem provede návštěvníky moderátorka Eva Decastelo. Patrony akce budou herci Vendula Křížová, Miroslav Šimůnek a moderátorka Sandra Parmová.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.