Profesor Prymula: Paní doktorka má slova překroutila

To, že jde o naprosté nepochopení principů očkování paní doktorkou Elekovou, potvrdil sám předseda České vakcinologické společnosti, profesor MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D.
„Musím se vší vážností říci, že Dr. Eleková trpí buď duševní poruchou nebo by měla vrátit svůj lékařský diplom, protože se zcela odchýlila od principů klasické medicíny založené na důkazech a v tuto chvíli fabuluje naprosto nepodložená fakta, která se blíží šarlatánství.“

Doufám, že brzo bude přednáška z Břeclavi na Youtube, aby to mohlo být verifikováno. Já jsem v Břeclavi komentoval graf, který ukazuje na počátku vysokou incidenci infekční choroby, následný příchod vakcíny, která incidenci postupně snižuje až onemocnění prakticky vymizí. Počet reakcí po očkování však zůstává s časem stejný a vakcína se tak stává obětí vlastního úspěchu. Když však přestaneme očkovat daná infekční nemoc se zase vrátí. Dezinterpretace a simplifikace tohoto principu, které vložila paní doktorka do mých úst, jsou neuvěřitelné.

Prof. MUDr. Roman Prymula, Csc., Ph.D.

Předseda české vakcinologické společnosti ČLS JEP

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.