Čokoládovna Carla - Chmelinky a Cherry

Valentýnská soutěž s čokoládovnou Carla

Láska, romantika, čokoláda, to vše spolu dokonale ladí. Pokud chcete také trochu toho sladkého pokušení k svátku všech zamilovaných, zapojte se s námi do valentýnské soutěže o 10 balíčků sladkostí – Višně v čokoládě a Chmelinky. Ceny věnovala jediná ryze česká čokoládovna CARLA a na své si přijdou nejen ženy, ale také opravdoví chlapi.

Jedna odpověď k “Valentýnská soutěž s čokoládovnou Carla”

  1. Růža K. 10.2.2015 13:55

    Jé, mňam, snad vyhraju! 🙂

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.