autismus

Autismus z pohledu medicíny 21. století

To bude téma panelové diskuze na 1. setkání rodičů a odborníků v sobotu 13. června 2009. S podtitulem „Vědecky podložené naděje“ proběhne přednáškový cyklus o posledních objevech a metodách léčby, od 10 do 18 hodin budou v Konferenčním centru City v Praze – Nuslích diskutovat laikové i odborníci.

K dispozici budou špičkoví specialisté, kteří se autismem dlouhodobě zabývají.

MUDr. Jan Šula, DrSc. – Autismus jako získaná autoimunitní choroba, prezentace posledních výzkumů v USA a patentu na diagnostiku a léčeni autismu z pohledu imunologie.

RNDr. Josef Šmarda – Autismus jako nerovnováha imunitního systému, pohled na výživu, detoxikační terapie, potravinové doplňky.

Prof. MUDr. Eva Seemanová, DrSc. – Genetický pohled na vznik autismu, prognóza a léčení genetických vad.

Petr Rulc – Přínos fyzioterapie při léčbě autismu.

PhDr. Jaroslava Šafránková (sociologie) – Proč se o autistické děti nestará současný systém.

MUDr. Petr Hoffman – Léčení autismu s pohledu čínské medicíny.

Účastnický poplatek 1100 Kč, rodiče autistických dětí sleva 20%.

Vstupenky v prodejní síti Ticketpro.

Bližší informace: , tel.: 724 026 098.

Jak postupovat při nároku na slevu

V prodeji jsou dva druhy vstupenek, vstupenky v plné ceně a vstupenky zlevněné pro rodiče autistických dětí. Ověřování údajů proběhne, ale až při vstupu na akci. Vezměte si proto sebou nějaký doklad, údaj atd., jímž potvrdíte péči o autistické dítě.

13. června 2009, od 10:00 hod. do 18:00 hod.

Konferenční centrum City: Na strži 1702/65, 140 00 Praha-Nusle (stanice metra C Pankrác)

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.