knír

MOVEMBER – karcinom prostaty odhalí v synlabu

Karcinom prostaty je nejčastějším onkologickým onemocněním mužů v České republice. Za posledních dvacet let se jeho výskyt zvýšil přibližně o 100 %. Přestože počet úmrtí v jeho důsledku zdaleka tak rychle neroste, spíše je v posledních letech neměnný, je třetí nejčastější příčinou úmrtí na zhoubný nádor u mužů v České republice.

Společnost synlab se v pilotním programu připojí k akci Movember.

Přijďte na bezplatné vyšetření prostaty do vybraných odběrových pracovišť v Praze.

V průběhu listopadu 2015 vyšetří ve vybraných odběrových pracovištích zdarma muže od 35 do 50 let věku. Stačí, aby si v nich nechali odebrat krev,

a to od 2. do 30. listopadu 2015. Zájemci o vyšetření mohou navštívit odběrová pracoviště společnosti synlab v Praze:

  • v areálu UVN ve Střešovicích
  • v Poliklinice Vítězné náměstí
  • v poliklinice Kartouzská
  • nebo v Poliklinice Lípa v Seydlerově ulici v Praze 5

Čeká je nejmodernější forma vyšetření na rakovinu prostaty zdarma.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.