Bojujete s klimakteriem?

Řešíte přechod, tedy první známky klimakteria, nebo se přímo koupete v potu návalů klimakterického syndromu? Ať už si víte rady, nebo ne, či na dobu přechodu už jen vzpomínáte, můžete pomoci studentce psychologie, Janě Kykalové z Masarykovy univerzity nahlédnout do „tajné“ komnaty ženy kolem klimakteria tím, že anonymně vyplníte dotazník, který se skrývá pod odkazem – viz níže.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.