Bolest bříška u dětí

I když bolením začíná mnoho zejména infekčních chorob (například angína, spála), vždy existuje jisté riziko, že za bolestmi břicha se skrývá náhlá břišní příhoda – například tzv. invaginace – zauzlení střev, nebo zánět slepého střeva.

Proto je při stupňujících se či kolikovitých bolestech nutné vyhledat lékaře. Teprve po vyloučení všeho „nejhoršího“ v bříšku můžeme vyzkoušet přírodní medicínu proti bolení, například kmínový nebo fenyklový odvar.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.