Novinka proti rýmě a pro prevenci chřipky

O tom, nás viry budou ohrožovat i tuto zimu, není pochyb. Ti šťastnější jejich útok odbudou banálním nachlazením, ale podle kvalifikovaných odhadů 30 % světové populace onemocní v sezóně 2009 – 2010 pravou chřipkou, a to buď sezónní nebo pandemickou (typ A H1N1/California). Pravý čas myslet na to, jak si pomůžeme ještě dříve, než budeme muset vyhledat lékaře.

Do lékáren se nyní dostává novinka společnosti Urgo – Humex sprej proti rýmě, která nejen přináší úlevu při rýmě, ale navíc pomáhá v prevenci proti chřipkovému viru A H1N1.*

Inovativní receptura přípravku Humex sprej proti rýmě kombinuje technologii mikropovlaku a kyselého prostředí. Na nosní sliznici vytváří film, který zachycuje viry a pomáhá je organismu zneškodnit dříve, než se na nosní sliznici pomnoží. Tak vznikne protivirová bariéra, která brání v uchycení a průniku choroboplodných mikroorganismů do těla. Opakovaná aplikace vytvoří aktivní bariéru proti opakovaným invazím virů. Tím je zaručena dlouhodobá ochrana před virovou infekcí.

  • Humex Sprej proti rýmě se používá při expozici virům, které vyvolávají rýmu, nebo virům chřipky A H1N1.
  • Aplikuje se hned při prvních příznacích rýmy (šimrání v nose, kýchání, vodnatá sekrece).
  • Je určen pro dospělé a děti od 12 let.
  • Jeho zklidňující a hydratační účinky jsou zaručeny jeho nedráždivým složením s obsahem glycerínu.
  • Mentolová vůně přípravku Humex Sprej proti rýmě dodává pocit svěžesti.

*Účinnost proti virům chřipky A (H1N1), rhinovirům a virům parainfluenzy 3 byla ověřena studiemi (in vitro) nezávislým francouzským výzkumným institutem (podle normy NF EN 14476).

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.