AUDIO: Pravdy a mýty o kardiostimulátorech

Prof. Josef Kautzner boří mýty, které panují v kardiostimulaci a radí, co pacienti s kardiostimulátorem smějí a čemu by se měli vyhnout.

Navzdory tomu, že kardiostimulace oslavila už 50 let, stále je okolo malých život zachraňujících přístrojů řada nejasností. Lékaři jsou si toho vědomi, a tak se snaží do tématu vnést světlo.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.