Nebojte se nosit kontaktní čočky

Nosit v současné době kontaktní čočky je stejně běžné, jako dioptrické brýle. Hydrogel-silikonové materiály kontaktních čoček poskytují Vašim očím téměř stejné pohodlí a prostředí, jako když žádné kontaktní čočky nemáte. Přes moderní kontaktní čočky Vaše oči mají dostatečný přísun tolik potřebného kyslíku a samozřejmě i vlhkosti.

Moderní kontaktní čočky se rovněž velmi snadno nasazují, chce to jen trochu cviku a už nikdy nebudete chtít jinak. Kontaktní čočky jsou jednoznačně velmi praktičtější, neboť přes den Vám zcela odpadají starosti s brýlemi. A v neposlední řadě jsou naprosto bezpečné, pokud s nimi správně zacházíte. Pokud jste to s kontaktními čočkami ještě nezkusili, rozhodně Vám doporučujeme, do toho. Nemusíte se ničeho bát, určitě si je zvládnete nasadit i vyndat.

Kontaktní čočky – nejlepší značky

Mezi nejznámější značky kontaktních čoček bezesporu patří kontaktní čočky Johnson & Johnsonkontaktní čočky Cooper Vision. Tyto dvě společnosti se již po dlouhá léta věnují nejen výrobě, ale také výzkumu. Kontaktní čočky neustále vylepšují a přizpůsobují Vašim očím. Především jednodenní kontaktní čočky, ty patří mezi to nejlepší, co si můžete přát. Každý den budete mít naprosto nové kontaktní čočky.

Nehrozí tak jejich poškození častou manipulací a jsou vždy naprosto sterilní a dokonale čisté. Avšak i Vaše oči jsou orgán, který potřebuje a vyžaduje péči. A tak nejen v případě že kontaktní čočky nosíte, ale i pro všechny ostatní se pro dobrý zrak hodí vitamíny na oči. Dobrý zrak i ve vysokém věku to je něco, co oceníte. Je to přeci jen velký komfort dobře vidět. Pokud máte zrakovou vadu, dobře víte, o čem hovoříme.

Barevné kontaktní čočky

Pro Ty z Vás, kteří si chcete s kontaktními čočkami užít také trochu zábavy, existují barevné kontaktní čočky. S nimi si můžete na čas změnit Vaší přirozenou barvu očí. Anebo dokonce Vaše oči budou vypadat jako hadí, kočičí, či jinak bláznivé. Party v klubu bude jen a jen Vaše, to si buďte jistí. Budete jasná hvězda večera a středem pozornosti. Barevné kontaktní čočky se vyrábí dioptrické i bez dioptrií. Máte možnost si s nimi užít, i když zrakovou vadu nemáte.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.