Phytin chrání před zhroucením, potvrzují (nejen) ženy

Starosti, starosti a zase starosti. Kdo z nás je nemá? V některých obdobích dokonce míváme pocit, že nic jiného už ani neexistuje. A přece je možné starosti zvládnout a obnovit dobrou mysl.

Padala jsem únavou. Dvě malé děti, domácnost a nikdo, kdo by mi pomohl. Muž věčně v práci. „Dopovala“ jsem se kávou, zkusila jsem guaranu. Sice jsem se po nich cítila o něco lépe, ale večer ne a ne usnout. Druhý den jsem byla ještě o to unavenější. Kde vzít energii na každodenní kolotoč zcela všedních povinností? Pak mě zaujal obrázek zářivé slunečnice v časopise (v čekárně dětského lékaře). Proč nezkusit přípravek, který slunečnice nabízela? A tak jsem si v lékárně, když jsem vyzvedávala kapičky na kašel svých ratolestí, koupila i Phytin. Brala jsem třikrát denně dvě tabletky. V noci jsem spala jako mí drobečkové a ve dne jsem měla sílu i k úsměvu.
Jana, Brno

Rozvod se vlekl již třetím rokem. Když jsem dostala další obsílku k soudu, byla jsem zcela na dně. Pro léky na úzkost a depresi se mi nechtělo. Kdy jsem se naposledy pořádně vyspala, si ani nepamatuji. Utápěla jsem se v pocitech beznaděje a bezvýchodnosti. Šlo mi o děti, majetkové vypořádání, o celý život a jeho další smysl. Kamarádka z práce mi poradila vyzkoušet Phytin. Třetí den, co jsem s ním začala, jsem se začala cítil lépe. Jako by mi do žil pomalu vtékala energie. Soud skončil rozumným kompromisem. Zvládla jsem to! Od té doby mám krabičku se slunečnicí pořád na nočním stolku.
Klára, Olomouc

Zkouškové období / Krize v kanceláři

Čtrnáct dnů před zkouškou mi připadalo, že mám dělat něco jiného. Přede mnou ležela hora skript a v hlavě temno. Víčka mi padala únavou už odpoledne a v noci jsem nemohl usnout. Kofein, guarana, lecitin, gingo-biloba – to všechno jsem zkusil, ale pomohly vždycky jen na pár hodin. Vydržel jsem se učit třeba do dvou, ale druhý den byla hlava zcela dutá a nepřijímala informace. Když jsem si lehl, nemohl jsem usnout nebo se mi zdály hrozné sny… Zoufalství! Přítelkyně mi dala krabičku Phytinu, že jí to pomáhá. Užíval jsem poctivě třikrát denně dvě tablety a ono to působilo. Přes den jsem se soustředil na učení, texty mi samy lezly do hlavy a v noci jsem spal. Zkoušku jsem v klidu udělal.
Roman, Plzeň

Bude se zase propouštět, letěla zpráva podnikem. Od příštího týdne nás budou šéfové zvát na pohovory, kdo zůstane a kdo vyletí. Jak mám zvládnout už třetí reorganizaci během jednoho roku? Nemohu se soustředit ani na to, abych nakoupila, natož na přípravu na prezentaci toho, co jsem za poslední kvartál udělala a co bych chtěla dál. Co když mě propustí? Kde najdu nové místo? Kde sebrat na tohle všechno sílu? Kdybych se alespoň vyspala. V lékárně mi poradili, ať zkusím Phytin. Moc jsem tomu nevěřila, ale nakonec jsem Phytin začala brát. Po dvou dnech mne přešla úzkost, spala jsem klidněji. Dokázala jsem se soustředit na svou práci. Když na mne přišla při pohovorech řada, byla jsem připravená. V klidu jsem přednesla svou prezentaci a nejenže jsem si své místo udržela, navrhli mi i vyšší post.
Andrea, České Budějovice

S užíváním Phytinu® jsou ve světě více než třicetileté zkušenosti.

Vložit komentář

Komentáře slouží ke svobodné výměně názorů či vyjádření názoru na dané téma. Váš příspěvek ale přitom nesmí jakýmkoliv způsobem porušovat zákony ČR, zejména nesmí propagovat národnostní, rasovou, náboženskou či jinou nesnášenlivost. Je také třeba respektovat soukromí jiných lidí, a proto je zakázáno zveřejňovat soukromé údaje o jiných osobách. Výslovně je zakázáno komentovat léčivé přípravky vázané na lékařský předpis. Redakce si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění odstranit komentáře, které porušují výše uvedená pravidla.

Do komentářů prosím nevkládejte dotazy ohledně zdravotního stavu, pokud potřebujete poradit, můžete se zeptat v sekci PORADNA. Děkujeme za pochopení.